У Глухівській громаді кожен міг обрати «Народного вчителя»

05.10.2105 10 sumы - У Глухівській громаді кожен міг обрати «Народного вчителя»

Саме так був організований спільний проект Благодійного фонду народного депутата України, лідера партії «Наш край» Андрія Деркача «Наше майбутнє» та Глухівської міської ради. Напередодні Дня вчителя, на спеціально створеній інтернет-платформі, кожен міг підтримати найкращого вчителя

 

«Таку креативну ідею запропонував народний депутат України Андрій Деркач. Глухівська міська рада із задоволенням підтримала, і сьогодні маємо гарний результат. Важливо, що педагогів відзначали не керівники чи колективи, а уся громада», — зазначила міський голова Надія Вайло.

Впродовж десяти днів роботи платформи понад 12 тисяч глухівчан взяли участь у голосуванні. За результатами голосування, дванадцять кращих вчителів, професіоналів своєї справи, улюблених наставників напередодні Дня працівника освіти отримали відзнаку «Народний вчитель» та подарункові сертифікати.

«Вітаю зі святом усіх педагогів. Ваша професія — одна з найбільш відповідальних і необхідних для суспільства. Кожен з нас пам’ятає своїх вчителів, які були з нами поруч. Ваші  настанови, поради, підтримка є важливими і багато в чому визначили нашу долю. Ми вдячні за сумлінну працю, любов та увагу», — зазначив під час урочистостей голова обласного осередку партії «Наш край» Валентин Добров.

Для багатьох переможців такі результати стали приємною несподіванкою.

«Навіть не очікувала, якщо чесно. Дуже вдячна усім, хто за мене проголосував. Я щаслива…», — поділилася Віра Часницька. Вона понад 40 років присвятила професії і вважає це справою всього свого життя.

«У школі працюю вже 30 років. З дитинства мріяла стати вчителем. Спочатку вчила ляльок на подвір’ї, а потім таки стала педагогом. І ніколи про це не пошкодувала. Мені радісно і приємно, що сьогодні отримала таку оцінку своєї роботи», — зазначила Ольга Давиденко.

Новий формат онлайн-конкурсу освітянам припав до душі. Як стверджують самі вчителі, це чудова нагода проаналізувати власну роботу.

«Досить цікава ініціатива. Таким чином ми можемо побачити на скільки нас цінують, батьки та діти, відчути їх підтримку. Ми будемо чекати нових учнів, нових уроків та нових проектів», — прокоментувала Юлія Шевченко.