У Дніпрі в офісі «Нашого краю» розпочато прийом громадян

21.09.17

2 300x200 - У Дніпрі в офісі «Нашого краю» розпочато прийом громадянОтримати консультацію експертів з питань ЖКГ чи пораду юриста відтепер можна у Дніпрі у офіційній приймальні партії «Наш край».

Приймальню, яка розташована за адресою вул. Жуковського, 43 урочисто відкрито на початку вересня. Це перший партійний офіс «Нашого краю» у Дніпропетровській області.

За словами голови Дніпровської орагнізації «Нашого краю» Олександра Сидоренко, усі питання, з якими звертаються мешканці міста, в партійному офісі ретельно фіксують для подальшого опрацювання та вирішення профільними співробітниками.

“Партія “Наш край” працює саме в інтереса людей. Ми добре знаємо проблеми, що турбують дніпрян, бо самі такі ж мешканці нашого міста. Задача міської організації «Нашого краю» – допомагати нашим землякам вирішувати нагальні проблеми. Добробут країни починається із добробуту кожної області, кожного міста. Ми відчуваємо відповідальність та важливість внеску у загальну справу”, – зазначив Олександр Сидоренко.

Приймальня “Нашого краю” у Дніпрі працює за адресою: вул.Жуковського, 43а, по буднях, прийом відвідувачів – з 10 до 17.