У День партизанської слави депутати від «Нашого краю» на Житомирщині вшанували загиблих

27.09.2123 09 zhytomyr 1 - У День партизанської слави депутати від «Нашого краю» на Житомирщині вшанували загиблих

У День партизанської слави в Олевській і Чуднівській громадах Житомирської області депутати від «Нашого краю» вшанували загиблих.

 

Депутати Олевщини від політичної партії «Наш край» Леся Рудницька, Олена Цурська, Микола Тимощук та Олександр Ковальчук в День партизанської слави вшанували загиблих та поклали квіти до пам’ятника загиблим в роки Другої світової війни.

«Силами партизанів і підпільників було знищено велику кількість окупантів та їхньої військової техніки. Честь і слава героям, які своїм життям і подвигом зробили значний внесок у знищення нацизму та звільнення рідної землі», – зазначив Олександр Ковальчук, депутат Коростенської районної ради від «Нашого краю».

У Чуднівській громаді партійці на чолі з Чуднівським міським головою Віталієм Войтком та секретарем міської ради Оленою Яременко поклали квіти до обеліска Слави у Чуднові, пам’ятника жертвам фашизму у селі Рижів та братської могили у селищі Великі Коровинці. Так у День партизанської слави вшановували пам’ять тих, хто ціною власного життя боровся за мир та світле майбутнє.

У краєзнавчому музеї села Великі Коровинці відбувся тематичний захід, у якому взяли участь Віталій Войтко, староста села Наталія Щебликіна, депутатка Чуднівської міської ради Ольга Вакуленчик, представник районної організації ветеранів Микола Шваб та заступниця голови ради ветеранів Людмила Чумак.

Подібні тематичні заходи тут влаштовують не вперше, щоб наступні покоління знали та шанували подвиги своїх предків. Бо хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.