У Чернігові представник «Нашого краю» став учасником форуму підприємців

02.12.16

IMAG1868 300x200 - У Чернігові представник «Нашого краю» став учасником форуму підприємцівУ Чернігові депутат міської ради від «Нашого краю», керівник регіональної організації Українського союзу промисловців та підприємців Володимир Козир став учасником першого регіонального бізнес-форуму «Україна – країна підприємців». Захід ініційовано Приватбанком та Українським союзом промисловців і підприємців. У форумі беруть участь близько  120 представників малого і середнього бізнесу Чернігівщини, а також тих, хто мріє про власну справу.

В.Козир підкреслив, що захід я корисним для підприємців, оскільки він дає можливість налагодити  діалог між бізнесом і владою, визначити простір для спільних взаємовигідних рішень. Як керівник організації підприємців, він наголосив, що відродження України не можливе без економічного зростання. «Щоб отримати гроші, треба їх «засіяти» у бізнесі. Якщо не розвиватимемо бізнес, то в Україні нічого не зробимо», – сказав він.

У програмі форуму передбачені дискусії бізнесу та представників регіональної влади, надихаючі історії успіху українських підприємців та нові інвестиційні можливості для розвитку малого бізнесу регіону. Під час відкритого діалогу підприємців та влади буде ухвалено низку важливих рішень щодо реальної підтримки малого бізнесу в регіоні. Крім того, учасники форуму отримають з перших рук корисні інструменти для спрощення операційної діяльності, індивідуальні консультації від спеціалістів з реєстрації підприємств, бухгалтерського обліку, податкової звітності, юридичного супроводу діяльності, франчайзингу, електронної комерції тощо.

Довідка:  Організатори форуму – Український союз промисловців і підприємців за підтримки місцевої влади та Приватбанку – прагнуть показати працюючим підприємцям і тим, хто бажає відкрити власну справу, реальні можливості та перспективи для втілення їх ідей, надихнути на прояв ділової ініціативи і продемонструвати практичні інструменти для створення чи розвитку бізнесу. Головна мета проекту – сприяти за рахунок розвитку малого бізнесу створення понад 1 млн нових робочих місць по всій країні.