У Чернігові «Наш край» вимагає відновлення надбавок учителям за престижність праці та безкоштовного харчування учнів

28.08.20

Учителі Чернігова потребують відновлення виплат надбавок за престижність праці. Про це заявив керівник міської партійної організації «Наш край», депутат Чернігівської міськради Віктор Бистров.

За його словами, заробітні плати педагогів в обласному центрі є часом нижчими, аніж у громадах області, адже вчителі не отримують доплат за престижність праці. Ці надбавки свого часу «прибрали» із грубим порушенням законодавства та використанням тиску на вчительські колективи.

«НАШ КРАЙ» підтримав педагогів Чернігова і виніс проблемне питання у публічну площину – місцева влада повернула на три місяці надбавки за престижність праці у розмірі 20% посадового окладу, однак потім вчинила по-своєму, відібравши гроші у вчителів. Ми вважаємо таке ставлення неприпустимим у школах обласного центру, адже в інших містах України і навіть невеликих громадах такі надбавки виплачуються», – наголошує Віктор Бистров.

Він переконаний, що чернігівські вчителі заслуговують на гідну оплату своєї праці. «Одним із своїх завдань у новообраній міській раді ми вбачаємо повернути вчителям надбавки за престижність праці. На жаль, сьогодні заробітні плати освітян Чернігова – нижчі, аніж деінде, вони не отримують будь-яких муніципальних доплат. Цю ситуацію потрібно змінювати», – підкреслює керівник міського партійного осередку.

Крім цього, Віктор Бистров підкреслює необхідність створення умов для безкоштовного харчування школярів молодших класів.