У Чернігові «Наш край» створює жіноче політичне лобі

20.04.18

Меморандум про співпрацю з побудови жіночого політичного лобі в Україні підписали депутати Чернігівської міської ради від “Нашого краю” Наталія Хольченкова та Ганна Якубова. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської організації.

Меморандум втілюється всеукраїнською громадською організацією «Жіночий консорціум України». Метою меморандуму є підвищення рівня участі жінок у суспільно-політичній діяльності на регіональному та національному рівнях, зазначили у прес-службі.

Формою реалізації цієї співпраці є проведення спільних заходів – інформаційно-просвітницьких кампаній, обговорень, навчальних заходів спрямованих на підвищення рівня жінок в суспільно-політичному житті та просуванні гендерної політики.

Наталія Хольченкова висловила думку про необхідність й актуальність створення у Чернігівській міській раді міжфракційного жіночого об’єднання, коли жінки, не залежно від політичної приналежності, спільно працюватимуть над вирішенням важливих для міста соціальних, медичних, освітніх та інших питань.

Як відомо, партія «Наш край» серед небагатьох політичних сил дотримується гендерних принципів у своїй діяльності і забезпечує у списках кандидатів не менше 30% представників однієї статі. Так, на Чернігівщині на сьогодні серед депутатів місцевих рад різних рівнів обрано 822 жінки (58,7%). Фракція «Нашого краю» у Чернігівській обласній раді включає 5 жінок із 11 депутатів, у Чернігівській міській раді – 3 жінки із 12 депутатів.