У Чернігові «Наш край» розробляє програму боротьби з онкологічними захворюваннями

09.02.18Programa rak 1 - У Чернігові «Наш край» розробляє програму боротьби з онкологічними захворюваннями

Фракція «Наш край» у Чернігівській міській раді розробляє міську Програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2018-2021 роки. Ініціатором цієї програми виступив депутат міськради Володимир Коваленко.

За його словами, на сьогодні для жителів Чернігова онкологічні захворювання є серйозною проблемою.

“Щороку в обласному центрі Чернігівщини лікарі виявляють понад 2 тис. випадків захворювань на злоякісні новоутворення, третина хворих помирає, з них 30% – люди працездатного віку”, -зазначив Володимир Коваленко.

Він переконаний, що на місцевому рівні мають системно впроваджуватися заходи щодо профілактики захворювань на рак, а також виділятися кошти на придбання ліків і сучасного обладнання для лікувальних закладів.

“Метою програми є підвищення ефективності заходів з профілактики, раннього виявлення онкопатології, покращання рівня надання медичної допомоги хворим на злоякісні новоутворення, зниження інвалідизації онкологічних хворих, зменшення рівня смертності від раку, підтримка хворих у реабілітаційний період, створення умов для продовження і поліпшення якості їхнього життя”, – розповів Володимир Коваленко.

Також повідомляється, що депутати фракції «Наш край» відкриті для пропозицій для програми, що розробляється. Пропозиції можна надсилати на сторінку партійної організації у мережі Facebook чи на електронну пошту: [email protected].