У Чернігові «Наш край» підтримує розвиток дитячої творчості

12.06.17

09Вихованці народного ансамблю танцю «Веснянка» із гімназії №31 Чернігова повернулися із Польщі та готуються до поїздки до Франції. Про це повідомила співорганізатор поїздки, заступник директора з навчально-виховної роботи, депутат Чернігівської міської ради від «Нашого краю» Вікторія Овчаренко.

За її словами, завдяки зусиллям організаторів юні чернігівці безкоштовно відвідали місто-партнер Чернігова – польський Тарнобжег, де взяли участь у святкуванні Дня міста.

«Це був дружній візит. У Польщу їздили 20 вихованців молодшої групи «Веснянки». Діти мали виступ у школі №10 міста Тарнобжега, під час концерту виконували українські національні танці. Після гопаку поляки чернігівським танцюристам аплодували стоячи. Також під час візиту для дітей були організовані екскурсії Тарнобжегом та в місто Сандомир. Діти відпочивали, спілкувалися з ровесниками”, – зазначила Вікторія Овчаренко.

Вона додала, що зараз вихованці ансамблю «Веснянка» готуються до поїздки до Франції, де виступатимуть із концертами та матимуть практику з французької мови.

Художній керівник колективу Галина Ісупова вважає, що основним секретом досягнень «Веснянки» є висока працездатність і наполегливість дітей, адже успіх – це 10% таланту і 90% праці.

Як відомо, у народному ансамблі танцю «Веснянка» займаються близько 200 дітей віком від 4 до 18 років. Колектив є лауреатом численних всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Цього року кілька вихованців за підсумками Всеукраїнського конкурсу імені Сержа Лихваря отримали запрошення на навчання в Київську муніципальну академію танцю імені Сержа Лифаря.