У Борзні партійний актив «Нашого краю» навчали контактувати з виборцями

03.05.18DSC 0321 - У Борзні  партійний актив «Нашого краю» навчали контактувати з виборцями

У Борзні на Чернігівщині пройшов семінар для активістів політичної партії «Наш край» на тему: «Контактування з виборцями у міжвиборчий період». Про це повідомив голова виконкому Чернігівської обласної організації «Нашого краю» Юрій Музика.

За його словами, партія приділяє вагому увагу підвищенню кваліфікації активістів. Під час семінару майже 30 представників Борзнянщини, у тому числі об’єднаних територіальних громад, ознайомилися із особливостями налагодження контактів із виборцями, інформування про роботу партії, діяльності у міжвиборчий період, шляхами вирішення актуальних проблем життєдіяльності громад.

«Ми працюємо у громадах не тільки у період виборів, а й між ними. Робота з прихильниками й активістами «Нашого краю» дає свої результати. Так, черговий раунд виборів в ОТГ 29 квітня знову підтвердив високу електоральну підтримку партії «Наш край», що стабільно входить до першої п’ятірки лідерів», – наголосив він.

Актуальність семінару у Борзні в тому, що місто стало центром новоствореної об’єднаної територіальної громади. Найближчим часом там відбудуться вибори голови та депутатів міської ради.