У Бердянську «Наш край» відремонтував дах багатоповерхівки

19.11.181234 - У Бердянську «Наш край» відремонтував дах багатоповерхівки

Завдяки депутату Запорізької обласної ради від «Нашого краю» Сергію Ткаченко, з обласного бюджету виділено кошти на ремонт даху багатоповерхівки в Бердянську. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

На ці потреби з бюджету виділено 419 000 гривен, відзначили в прес-службі.

«Покрівля п’ятиповерхівки по вул. Крилова, 78 в  Бердянську давно потребує капітального ремонту. Мешканці цього будинку, який налічує 17 під’їздів і 248 квартир, за свої кошти змогли привести в порядок покрівлю над декількома під’їздами, але замінити всю їм було не під силу. Люди зверталися за допомогою до кого тільки могли. В цьому році, завдяки наполегливості депутата Запорізької обласної ради від «Нашого краю» Сергія Ткаченка, з обласного бюджету було виділено 419 000 гривен», – йдеться в повідомленні.

Для продовження робіт потрібно ще 341 000 гривен, уточнили в прес-службі.

«За ці кошти на 372 м2 даху зняли старе покрівельне покриття, поклали гідроізоляційний шар і перший шар покрівельного покриття. Далі має бути другий етап робіт, на який потрібно ще 341 000 гривен. В даний час ремонт призупинений, без шкоди для стану покрівлі та квартир мешканців», – уточнили в прес-службі.