Турнір, подарунки і веселі старти: «Наш край» привітав зі святом дітей Київщини

01.06.211 06 zahyst dity 1 - Турнір, подарунки і веселі старти: «Наш край» привітав зі святом дітей Київщини

З нагоди Дня захисту дітей на базі спортивно-оздоровчого комплексу, що в селі Підгірці   Обухівського району, за сприяння Київської обласної організації партії «Наш край» відбувся  дитячо-юнацький турнір з греко-римської боротьби. Участь у змаганнях взяли юні спортсмени з усієї України.

На урочистому відкритті турніру були присутні співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак, голова Київської обласної партійної організації Анатолій Присяжнюк, депутати Обухівської районної ради від «Нашого краю». Юним спортсменам вони побажали спортивної наснаги та переможного бойового духу, а також наголосили, що розвиток та підтримка спорту, особливо серед дітей і молоді, є одним з пріоритетних напрямків діяльності «Нашого краю».

1 06 zahyst dity 2 1024x768 - Турнір, подарунки і веселі старти: «Наш край» привітав зі святом дітей Київщини

«Захист християнських цінностей, виховання патріотичної молоді, популяризація та розвиток спорту – основні пріоритети «Нашого краю. Справжній патріот своєї держави завжди готовий стати на захист її кордонів, прийти на допомогу. І дуже приємно, що сьогоднішній захід зібрав саме таку молодь – патріотичну, відважну, сміливу. Бажаю вам завжди бути переможцями в своїй долі, ставити перед собою амбітні цілі та досягати їх», – наголосив Олександр Мазурчак.

1 06 zahyst dity 5 - Турнір, подарунки і веселі старти: «Наш край» привітав зі святом дітей Київщини

У свою чергу, Анатолій Присяжнюк підкреслив, що «Наш край» особливу увагу приділяє створенню сприятливих умов для всебічного розвитку підростаючого покоління.

«Наше завдання – максимально сприяти тому, аби діти почувалися захищеними, були оточені любов’ю та турботою. В своїй діяльності представники «Нашого краю» Київщини важливий акцент роблять на створенні доступного творчого, креативного та спортивного середовища, де б молодь мала змогу розвиватися, тренуватися, цікаво та змістовно проводити дозвілля. Діти повинні зростати здоровими й щасливими, адже вони – майбутнє нашої країни», – зазначив голова обласної партійної організації.

1 06 zahyst dity 3 1024x768 - Турнір, подарунки і веселі старти: «Наш край» привітав зі святом дітей Київщини 1 06 zahyst dity 4 1024x768 - Турнір, подарунки і веселі старти: «Наш край» привітав зі святом дітей Київщини

Партійці Таращанщини для дітей, які проживають та виховуються в прийомних сім’ях, приготували подарунки, а також влаштували поїздку в місцевий ботанічний сад. «Радий від того, що нам вдалося влаштувати для дітлахів свято, зробити їх щасливішими. Бажаю, щоб ангели-охоронці завжди оберігали їх від усіх негараздів», – наголосив міський голова Таращі, представник партії «Наш край» Михайло Кривошеєв.

На Вишгородщині депутати від «Нашого краю» відвідали багатодітні та малозабезпечені родини, які мешкають в селах Боденьки, Жукин, Воропаїв, Нижня Дубечня, Пірново та Лебедівка, привітали їх зі святом та вручили подарунки.

«Наша політична сила завжди намагається приділяти максимальну увагу таким родинам та допомагати. Ця робота триватиме й надалі», – підкреслила депутат Вишгородської районної ради Вікторія Лемешко.

У Борисполі депутат міської ради від партії «Наш край» Володимир Шалімов привітав вихованців ДНЗ «Теремок» з Днем захисту дітей. Малечі він передав солодощі, а закладу – кольоровий принтер.

 На Бородянщині партійці влаштували для діток веселі конкурси, вікторини та розважальні рухомі ігри, а також пригостили малечу смаколиками.