“Теплі школи, сучасні будинки культури та щасливі люди – таким я бачу свій округ”, – депутат Володимир Величко

13.01.17

dtkbxrj2Звернення щодо виділення коштів  на ремонтні роботи ряду об’єктів направив до Президента, Кабміну, та голів депутатських фракцій, керівників ОДА та обласної ради депутат Запорізької облради від “Нашого краю” Володимир Величко.

Депутат пропонує включити до програм фінансування на 2017-2018 роки заклади Кам’янсько-Дністровського району області.

Зокрема, мова іде про виділення кошів на повну реконструкцію школи в с. Нововодяне (заміна покрівлі з установкою водостоків, відновлення і утеплення фасаду, ремонт підлоги, заміна дверей). Також на капітальний ремонт покрівлі в Іванівському НВК, заміну вікон та вхідних дверей, повну реконструкцію сільського клубу с. Нововодяне (заміна вікон, покрівлі, системи опалення), ремонт будинку культури села Заповітне (заміна вікон, даху, глядацької зали).

Депутат переконаний, що сьогодні соціальні об’єкти сільської місцевості потребують підвищеної уваги та повинні мати особливий пріоритет у виділенні коштів як на місцевому, так і на державному рівні.

Натомість сільська інфраструктура практично не оновлюються, проведення ремонтних робіт у школах та дитсадках часто стає особистим тягарем для батьків і вчителів, медичні заклади зачиняються, припиняють роботу будинки культури та клуби.

«Я завжди з трепетом згадую власне дитинство, особливо школу, в якій було настільки цікаво навчатися, що не хотілося йти додому, а головне – у класах було безпечно й завжди тепло. Тому своїм першочерговим обов’язком вважаю піклування про навчальні заклади округу, відновлення соціальних об’єктів, закладів культури», – зазначає Володимир Величко.

У 2016 році депутату вдалося добитися державного фінансування на заміну вікон в Іванівському НВК та школі с. Нововодяне. В результаті класи обладнали сучасними металопластиковими вікнами з енергозберігаючими склопакетами.

Особисті візити до Нововодяного показали, що школа – не єдиний заклад, про стан якого непокояться місцеві мешканці. Майже 20 років простоює без ремонту приміщення сільського клубу. В ньому відсутнє опалення, тече дах, прогнили і продуваються вікна.

Кращий стан має Будинок культури сел. Заповітне. Нині цей заклад є осередком культурного та творчого життя як для старшого, так і підростаючого покоління селища. Тут працюють гуртки танців, співу, театральна студія, відбуваються святкові заходи та урочисті зібрання. З огляду на це стан будівлі потребує особливої уваги. В першу чергу – це заміна старих дерев’яних вікон на нові пластикові з енергозберігаючими склопакетами. Далі необхідно відремонтувати покрівлю даху, адже через часті зливи та дощі страждають всі приміщення будинку культури, а особливо глядацька зала.

«Зважаючи на ситуацію в державі і скрутне економічне становище, ми розуміємо, що зробити все й одразу буде важко, бо це великі витрати, але впевнений, що наполегливість та добра мета допоможуть досягти найкращого результату», – резюмує Володимир Величко.