Святкова програма та подарунки від «Нашого краю»: на Сумщині відзначили День Глухова

08.09.2108 09 sumy min scaled - Святкова програма та подарунки від «Нашого краю»: на Сумщині відзначили День Глухова

На святі Глухова продовж двох годин малеча безплатно розважалася на атракціонах. Аніматори підготували для дітей розважальну програму. Охочі могли поласувати безкоштовним морозивом та навтішатися безліччю кульок. Такий подарунок до Дня міста організувала політична партія «Наш край».

На концерті увечері містян привітав народний депутат України, лідер партії «Наш край» Андрій Деркач:

«Низький уклін нашим дідусям і бабусям за те, що ми маємо можливість відзначати свята! Символічно і те, що в цьому році ми так само можемо відзначити без іншого загарбника – колишнього мера Мішеля Терещенка. Цей інтурист не окупував місто, однак глибоко запустив руки в казну і створив павутину корупції, яка досі заважає розвитку міста. Але я переконаний, що разом ми зможемо це подолати. І Глухів буде процвітати, розвиватися, і стане по-справжньому комфортним», — зазначив Андрій Деркач.

Народний депутат вручив IPad, Apple Watch та AirPod переможцям квесту до Дня міста «Глухів – гетьманська столиця», який провела громадська організація «Наш край – Сумщина» та благодійний фонд Андрія Деркача «Наше майбутнє».

Після нагородження та виступу місцевих музикантів на сцену вийшли столичні артисти – гурт «TamerlanAlena». Це був подарунок від народного депутата Андрія Деркача.

08 09 sumy 2 min 1024x683 - Святкова програма та подарунки від «Нашого краю»: на Сумщині відзначили День Глухова

Святкування Дня міста у Глухові закінчилося феєрверком.