Ставка на досвід і компетентність

27.09.15

Партійний список «НАШОГО КРАЮ» у Миколаєві очолив Юрій Гранатуров

Лідер партійного списку «НАШОГО КРАЮ» у Миколаєві Юрій Гранатуров є чинним міським головою. На роботу до Миколаївської міськради він прийшов ще в 2000 році, з 2006 року був першим заступником міського голови, а обов’язки мера виконує з жовтня 2013 року. У травні минулого року Юрій Гранатуров переміг на виборах мера Миколаєва.

На майбутніх виборах до Миколаївської міськради «НАШ КРАЙ» висунув 54 кандидата. У їх числі – 26 чинних депутатів міськради, причому 19 з них на минулих виборах здобули перемогу в мажоритарних округах. Це дає партійцям «НАШОГО КРАЮ» серйозні шанси на перемогу як мінімум у третині округів міста.

А ще симпатії виборців викликає те, що за списком «НАШОГО КРАЮ» на вибори йдуть відомі та шановані в місті люди – бізнесмени, директори підприємств, громадські діячі, професіонали з високою репутацією. У їх числі, наприклад, заслужені лікарі України Євген Волохов і Тамара Дубинець, воїн-інтернаціоналіст Валерій Амінжанов, заслужений працівник освіти директор школи №19 Олексій Ільїн, заслужений машинобудівник голова наглядової ради ПрАТ «Завод Екватор» Сергій Кантор, директор зоопарку Володимир Топчій і багато інших.

Лідер списку співголова всеукраїнського «НАШОГО КРАЮ» Юрій Гранатуров зібрав боєздатну команду, яка розраховує на успіх на виборах і на подальшу роботу з реалізації передвиборчої програми на благо мешканців Миколаєва.

Висування таких досвідчених політиків і управлінців, як Юрій Гранатуров, наочно свідчить про серйозні підходи «НАШОГО КРАЮ» до передвиборчої кампанії. А також про те, що лави партії, відкритої для людей справи, постійно поповняються гідними людьми.