Справжні чоловіки обирають хортинг

14.03.16

У Києві закінчився чемпіонат України з хортингу – національного виду екстремального спорту, який стає дедалі популярнішим. Перемогли у ньому представники клубу «Боєць» зі Слов’янська Донецької області, які змогли взяти у чемпіонаті участь завдяки підтримці регіональної організації партії «Наш край».
У номінаціях «Двобій», «Нокаут», «Форма», «Показові виступи», «Поліцейський хортинг» на чемпіонаті продемонстрували свою майстерність понад 180 спортсменів із 18 областей країни. Перші місця у своїх вагових та вікових категоріях посіли Олександр Леонтьєв і Микита Отченаш, спортсмени слов’янського клубу «Боєць».
– На чемпіонаті панувала атмосфера, коли все відчувають себе одним народом і однією сім’єю. Зауважили для себе новий стиль – військовий хортинг. Будемо розвивати його у Слов’янську, – зазначає Олексій Юков, тренер команди Слов’янська.
Попереду у слов’янської команди з хортингу – участь у чемпіонаті Європи, який відбудеться у Львові в травні нинішнього року.
– Слов’янськ пишається командою з хортингу, і ми обов’язково підтримуватимемо хлопців далі», – зазначив лідер Донецької обласної організації «Нашого краю» Сергій Третьяков.
Наша довідка
Хортинг – національний змішаний вид спортивних єдиноборств, який увібрав в себе елементи як контактних, так і повноконтактних видів спорту. Назва походить від острова Хортиця, де виникла Запорізька Січ. Як вид спорту визнаний з 2009 року.
Є не тільки бойовим мистецтвом, а й комплексною системою фізичної підготовки, самовдосконалення, духовного і культурного виховання, наближення до українських традицій.
У хортингу виділені 10 вікових груп людей, які можуть змагатися між собою за певними правилами у 8 вагових категоріях для жінок і 9 для чоловіків.