Співголова партії “Наш край” допомагає медзакладам області

06.04.20

Співголова політичної партії “Наш край”, народний депутат України Валерій Давиденко надав допомогу медичним закладам Чернігівщини, що будуть, у разі необхідності, залучатися до лікування коронавірусу. Адже у період боротьби з небезпечною хворобою на першому плані перебувають саме медичні працівники, і вони мають бути убезпечені від зараження, а отже, мати у достатній кількості засоби захисту і дезінфекції, маски, рукавички, захисні костюми тощо.

«Допомагаю медустановам Чернігівщини протистояти пандемії коронавірусу. Спілкуюся з лікарнями, знаю про їхні проблеми, зокрема, і про те, що зараз у них в дефіциті елементарні засоби для боротьби з коронавірусом – дезінфектори, захисні маски та костюми для лікарів. Тож сьогодні цілий день розвожу допомогу до районних лікарень і центрів ПМСД області. Розпочав із моєї рідної Носівки. Передав медикам захисні костюми та окуляри, одноразові маски і рукавички, респіратори FFP3 і засоби для дезінфекції. У цьому була найбільша потреба, з якою до мене звернулися лікарі. Найперше в цей складний час ми повинні подбати про нашу медицину, яка була не готова протистояти пандемії. Лише разом ми подолаємо це лихо», – написав на своїй сторінці у Facebook Валерій Давиденко.

У Ніжині він відвідав міську і районну лікарні.

“Передав від себе і політичної партії “Наш край”, співголовою якої я є, індивідуальні засоби захисту для медпрацівників. Ніжинська міська лікарня є однією з тих, куди госпіталізуватимуть хворих на COVID-19 жителів області. Захист лікарів – у пріоритеті, адже вони найперші в групі ризику. Радий був допомогти», – зазначив Валерій Давиденко.

Не оминув він і Борзнянщину, яка сьогодні є одним із осередків захворювання в області (перший випадок захворювання встановлено у селі Комарівка). Співголова партії також передав засоби захисту для медичних працівників.

“Вже маємо пацієнтів з підтвердженим діагнозом і вони лікуються у Борзнянській ЦРЛ. Важливо, аби лікарі, які контактують із цими хворими, були максимально захищені, могли часто міняти маски, рукавички і захисні костюми, як того вимагають санітарні норми”, – підкреслив народний депутат.

У Бахмач Валерій Давиденко також привіз засоби індивідуального захисту для медпрацівників районних лікарень і центрів ПМСД – партію багаторазових респіраторів FFP3, захисні костюми, одноразові маски та рукавички, окуляри, дезинфікуючі засоби.

 FB IMG 1585931150981 - Співголова партії "Наш край" допомагає медзакладам області
FB IMG 1585931171282 - Співголова партії "Наш край" допомагає медзакладам області
FB IMG 1585926262398 - Співголова партії "Наш край" допомагає медзакладам області
FB IMG 1585926200773 - Співголова партії "Наш край" допомагає медзакладам області
FB IMG 1585926098862 - Співголова партії "Наш край" допомагає медзакладам області