Юрій Гранатуров: Місцеві ради повинні бути двигуном прогресу в енергетичній галузі

11.11.16

Співголова Всеукраїнської політичної партії «Наш край» Юрій Гранатуров вважає, що місцеві ради повинні бути двигуном прогресу в енергетичній галузі.

Таку думку висловив співголова Юрій Гранатуров на XIV Міжнародному форумі «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє, який відбувся в Київ е з 8 по 10 листопада.

Співголова «Нашого краю» впевнений, що саме місцеві ради, вивчаючи кращий всеукраїнський та зарубіжний досвід, повинні виступати двигуном про прогресу в енергетичній галузі, впроваджувати все найкраще, сучасне і технологічне на місцях. Юрій Гранатуров також зробив акцент на тому, що, наприклад, г Орода Миколаєвської області потрібен цілий комплекс заходів, який сприятиме енергозбереження та енергоефективності.

«Дуже важливо, щоб всі працювали в комплексі: і Кабінет Міністрів України, і громадські інститути, і місцеві ради. Одним миром в єдиному ключі, не з’ясовуючи між собою стосунки, не забиваючи один одному політичні голи, працювати на ефективність і енергетичне майбутнє територіальних громад », – каже Юрій Гранатуров.

Співголова «Нашого краю» також зазначив, що завдяки децентралізації у місцевих бюджетів з’явилися додаткові фінансові можливості для розробки проектів з енергозбереження, як житла, так і об’єктів бюджетної сфери та нарешті послабити залежність від газових монополістів.

«Важливо, щоб було спільне розуміння того, що нам необхідно знижувати залежність від такого на сьогоднішній день дорогого і проблемного палива, як газ, що став уже політичним ярмом на шиї всієї держави. Необхідно дуже дбайливо підійти до використання бюджетів і вкладати кошти в ті проекти, які будуть економити величезні гроші на питаннях, пов’язаних з утриманням житла», – заявив співголова партії.

У форумі взяли участь члени Уряду, керівництво Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та національних енергокомпаній, представники дипломатичного корпусу, почесні гості. Головна мета форуму – об’єднання влади і бізнесу, науки та промисловості для забезпечення ефективного виробництва і споживання енергоресурсів, забезпечення енергетичної неза ісімості держави. В рамках форуму була представлена галузева експозиція досягнень підприємств і національних ПЕК України в сферах видобутку, виробництва, переробки та транспортуванню енергоресурсів, генерації, передачі, розподілу та збуту електричної і теплової енергії. На площі близько 7 тис.кв.м. представлено більше 190 компаній з восьми країн світу. В тому числі, активну участь у виставці взяли профільні підприємства і організації з міста Миколаїв.