У Харкові «Наш край» організував семінар «Місцевий бюджет простими словами»

10.07.17

Семінар «Місцевий бюджет простими словами» пройшов 8 липня в медіацентрі «Час» у Харкові. Учасники говорили про формування місцевого бюджету, взаємодію депутатів та активістів, та як застосовувати електронні системи контролю над використанням бюджетних коштів.

Організував семінар «Наш край» за підтримки Міжнародного Демократичного Інституту (IRI). Експерти тренінгу Євгена Поремчук і Алла Погонец вели відкритий діалог зі слухачами, відповідали на питання і вступали у дискусію.

Теми, які обговорювалися на семінарі, стосувалися бюджетного процесу. Експерти розповідали про те, що таке відкритий бюджетний процес і хто є його учасниками на місцевому рівні. Учасники спробували на практиці сформувати свій «Ідеальний бюджет».

Торкнулися на семінарі теми «Громадський бюджет, його впровадження та реалізації». У Харкові поки розробляють концепцію і положення бюджету участі, створено робочу групу. В інших областях України бюджет участі активно впроваджується і викликає жвавий інтерес у городян. Люди створюють креативні проекти і можуть реалізувати їх за рахунок бюджетних грошей. Депутати від «Нашого краю» працюють над просуванням бюджету участі і впевнені, харків’яни зможуть використовувати цей демократичний інструмент з користю для міста.

Харківська організація «Нашого краю» бере активну участь в організації тренінгів і освітніх семінарів для активістів партії, депутатів, представників громадських організацій, керівників комунальних підприємств. Семінар «Місцевий бюджет простими словами» – одна з численних освітніх ініціатив «Нашого краю», яка знаходить підтримку у харків’ян.