За підтримки “Нашого краю” в Одесі відкрили міжнародний боксерський турнір

13.05.17

223 300x199 - За підтримки "Нашого краю" в Одесі відкрили міжнародний боксерський турнір11 травня в Одесі в спорткомплексі «Олімпієць» відбулося урочисте відкриття міжнародного турніру з боксу серед юнаків, присвяченого пам’яті Героя України, почесного громадянина Одеси та області Бориса Литвака.

Юних спортсменів привітали співголова партії «Наш край», народний депутат України Антон Кіссе, президент благодійного фонду «Олімпійський фундамент» Георгій Куля, віце-президент федерації боксу Одеської області Андрій Кисловський, заст.голови обладміністрації Сергій Колебошин, заст. голови облради Юрій Демчогло, заслужений економіст України, професор Юрій Маслов, ректор Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського Олексій Чебикін, онук Бориса Литвака – Олексій Литвак та інші почесні гості, які побажали учасникам турніру чесної боротьби і удачі на рингу.

Відзначимо, вперше боксерський турнір імені Бориса Литвака відбувся в 2016 році у вигляді регіонального чемпіонату. У поточному році юні боксери Республіки Молдови також виявили бажання взяти участь в змаганні, що підвищило статус чемпіонату до міжнародного рівня. Сьогодні на ринг вийде 41 спортсмен. Одеську область представляють юні боксери з Іллічівська, Рені, Ізмаїла, Коминтерново і Одеси. Також в турнірі змагаються представники Херсонської федерації боксу та дві команди гостей з Молдови (г.Бендери і Тирасполь).

Організаційну та фінансову підтримку турніру надають народний депутат України Антон Кіссе, президент БФ «Олімпійський фундамент» Георгій Куля і федерація боксу Одеської області.

Нагадаємо, довгі роки – з 1962 по 1984-й Борис Литвак очолював Федерацію боксу Одеської області. За цей час федерація досягла великих успіхів, а «Кубок Чорного моря» збирав величезну кількість спортсменів з-за кордону і колишнього СРСР. Борис Литвак очолював Центр медичної і психологічної реабілітації дітей-інвалідів. У пам’яті тих, хто його знав, він назавжди залишиться світлою людиною, яка була готова прийти на допомогу в будь-яку хвилину і врятувати людське життя.