«Наш край» привітав учасників спортивних змагань в Ужгороді

10.10.16161010 кубок фото - «Наш край» привітав учасників спортивних змагань в Ужгороді

Цими вихідними в Ужгороді відбувся вже традиційний «Кубок проспекту», котрий об’єднав сотні дітей та дорослих жителів обласного центру Закарпаття.

Учасники та гості грали у футбол, визначали найсильнішого армреслера та штангіста, найвправнішого воркаутера, найталановитішого шахматиста та найкращого гравця у настільний теніс.

Традиційно змагання проводяться за ініціативи представників партії «Наш край». Так, цьогоріч очільник обласної парторганізації Антон Громовий та голова фракції в Ужгородській міській раді Володимир Химинець завітали на спортивне свято із коробками солодощів, котрими пригостили всіх учасників та гостей спортивного дійства.

«Дуже приємно бачити таку велику кількість учасників змагань. Це значить, що спорт у найрізноманітніших його проявах все ще залишається популярним серед дітей та молоді», – зазначив під час свята голова обласного партійного осередку Антон Громовий.

«Для нас із колегами Кубок проспекту став уже доброю традицією і я щиро радий, що жителі міста із задоволенням приєднуються до свята. Значить, зусилля організаторів не проходять дарма. Ми ж зі свого боку також підтримуємо подібні заходи, адже виховання здорової та сильної молоді, популяризація здорового способу життя – сьогодні як ніколи актуальна», – зауважив очільник фракції «Наш край» в Ужгородській міській раді Володимир Химинець.