Ремонт доріг місцевого значення має відбуватись з урахуванням пропозицій від депутатів, – Ольга Чередник

07.12.17

Враховувати пропозиції від депутатів під час ухвалення переліку доріг місцевого значення у регіоні, які підлягають ремонту, закликала голову Чернігівської ОДА Валерія Куліча керівник фракції “Наш край” Ольга Чередник. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської організації “Нашого краю”.

Під час розгляду бюджету області на 2018 рік, Ольга Чередник порушила питання щодо порядку розподілу 426 млн грн субвенції на ремонт, будівництво доріг комунальної власності, йдеться в повідомленні.

“З наступного року всі місцеві дороги буде передано на баланс ОДА, а тому ремонтуватимуться за рахунок місцевих бюджетів. Голова ОДА пообіцяв, що будуть враховуватись пропозиції депутатів обласної ради щодо переліку доріг”, – зазначили у прес-службі.

Також у протокольне доручення сесії внесена пропозиція Ольги Чередник щодо необхідності призначення усіх керівників обласних комунальних підприємств за конкурсом.

“Станом на сьогодні, керівників одних комунальних підприємств призначають за конкурсом, інших – без, тому є необхідність уніфікувати такі призначення”, -наголосила вона.

Повідомляється, що фракція “Нашого краю” підтримала схвалення бюджету Чернігівської області, що включає доходи на рівні 6,174 млрд грн та видатки у сумі 6,170 млрд грн. Окрім бюджету “Наш край” підтримав низку цільових програм, спрямованих на поліпшення якості життя у регіоні. Зокрема, програму соціально-економічного розвитку на 2018 рік, програму стимулювання до запровадження енергоефективних заходів населення, ОСББ та житлово-будівельних кооперативів Чернігівської області на 2018-2022 роки, програму інформатизації Чернігівської області на 2018-2020 роки та інші.