Провладні опоненти намагались провокацією зірвати реєстрацію кандидата Юрія Примича

13.04.17

Вибори до Іршавської об’єднаної територіальної громади очікувано не обходяться без порушень та зловживань адмінресурсом. Так, проти кандидата від партії “Наш край” Юрія Примича уже активно застосовуються незаконні та брудні методи боротьби. Зокрема, нещодавно ТВК намагалася провокацією заблокувати реєстрацію кандидата на посаду міського голови Юрія Примича.

Так, ще у день самої реєстрації до передвиборчого штабу Юрія Примича надійшла інформація, що ТВК за вказівкою політичних конкурентів намагатиметься заблокувати реєстрацію одного за найрейтинговіших кандидатів на посаду очільника громади. Цілком очікувано інформація підтвердилася вже через кілька годин.

«При проведенні остаточної реєстрації члени виборчої комісії заявили, що наша команда не подала всіх необхідних заяв і мене як кандидата реєструвати ніхто не буде. При тому, що ми мали офіційне підтвердження того, що абсолютно весь необхідний пакет документів був поданий ще у вівторок», – розповів Юрій Примич.

«Ми були готові до цієї провокації. Міська влада розуміє, що “Наш край” в Іршаві представляє потужна команда, яка складе серйозну конкуренцію на виборах. І вирішила «прибрати» нас найбанальнішим чином – «загубивши» подані раніше документи. Однак, вочевидь, члени комісії не очікували на такий опір, і вже дуже скоро всі наші заяви та документи чарівним чином «знайшлися», -додав він.

Жодних пояснень того, куди і чому зникли документи Юрія Примича, в комісії надати не схотіли. Тим не менш, у членів ТВК не залишилось іншого вибору, окрім як слідувати букві закону та зареєструвати Юрія Примича кандидатом на посаду голови Іршавської об’єднаної територіальної громади. Тепер у жителів Іршави, сіл Лоза та Собатин з’явився реальний шанс обрати голову громади, котрий зможе навести лад у занедбаному та зруйнованому корупцією краї.

«Реєстрація відбулася, а нашим конкурентам можу хіба порадити шукати більш креативні методи політичної боротьби. Бо з нами їм точно буде непросто. І жодні ігри у схованки з документами тут не допоможуть», – заявив Юрій Примич.