Прес-конференція Андрія Табалова

25.01.17

КРОПИВНИЦЬКИЙ. 24 січня. УНН-Центр. Голова фракції “Нашого краю” у Кропивницькому,  секретар Кіроовградської міської ради Андрій Табалов прозвітував по першу сотню робочих днів на посаді. Звіт про роботу секретар ради провів у форматі прес-конференції із журналістами.

Звіт за 110 днів секретар почав із уточнення свої обов’язків та окреслення підроздідів ради, які підпорядковані саме йому.

Серед досягнень роботи на посаді Андрій Табалов відзначив, що у міській раді більшість важливих питань на сесіях вирішується більшістю голосів депутатів, що означає, що є комунікація і порозуміння з місцевими обранцями. Секретар міської ради вважає досягненням прийняття змін до регламенту щодо обов’язкового звітування голів постійних комісій міської ради. Андрій Табалов відзначив, що така норма існує в статутах, наприклад, Чернівців, тому для Кропивницького це буде позитивною зміною, а голови комісій, розуміючи, що можуть втратити ці повноваження, будуть працювати ефективніше.

Плюсом у роботі ради за час свого секретарства А.Табалов назвав запровадження онлайн-трансляцій комісій міської ради, звітування депутатів на округах за участі керівників управлінь ради.

Андрій Табалов зауважив, що міська рада на зламі 2016-2017 році спрацювала ефективно, адже з першого разу був прийнятий бюджет, затвердження важливих програм відбулось без тривалої затримки, а в 2017 році рада буде працювати за узгодженим планом.

Наразі у міськраді під керівництвом Андрія Табалова розробляється новий статут територіальної громади Кропивницького.