Представники «Нашого краю» Сумщини привітали дітей зі святом

02.06.212 06 novost den zashhytы ynternat min scaled - Представники «Нашого краю» Сумщини привітали дітей зі святом

У День захисту дітей депутати всіх рівнів від партії “Наш край” завітали в навчальні заклади різних громад Сумщини з привітаннями та подарунками.

Депутат Сумської обласної ради Тетяна Савенко відвідала Шалигинську спеціальну школу-інтернат. Вона привітала вихованців зі святом та передала солодощі та фрукти від лідера партии «Наш край» на Сумщині, народного депутата Андрія Деркача, який вже багато років опікується закладом.

“Мені дуже приємно, що сьогодні маю можливість привітати вас зі святом. Доросла людина щаслива тоді, коли бачить перед собою посмішки дітей. І от, коли ми зайшли в приміщення, то побачили ваші сяючі очі. І це дуже тішить. Будьте здорові, щасливі, красиві. Хочеться, щоб ви відчували турботу, мали гарний настрій та натхнення”, – звернулася до учнів Тетяна Савенко.

Директор школи Тамара Слукіна подякувала за турботу. Вона люб’язно провела екскурсію, показала, в яких гарних умовах проживають вихованці. В свою чергу, діти поспілкувалися з гостями та розповіли, що за час пандемії дуже скучили за відвідувачами.

“Нам дуже приємно, коли до нас приїжджають гості. Ми завжди їх чекаємо і будемо чекати, тому що це для нас свято. Ми відчуваємо любов та турботу та й самі готуємо подаруночки своїми руками для них”,  – поділилась президент учнівського самоврядування Устина Пилєва.

Подібні заходи відбулися в Шостці, Кролевці, Ямполі, Путивлі, Конотопі та інших громадах області. Крім щирих слів подяки, батьки та працівники закладів зазначали, що турбота та увага до їхніх дітей відчувається не тільки на свята.