Представники «Нашого краю» долучились до розробки плану просторового розвитку Миропільської громади

11.02.22zhytomyr strategiya - Представники «Нашого краю» долучились до розробки плану просторового розвитку Миропільської громади

У Миропільській громаді на Житомирщині відбулось засіданні стратегічної сесії по роботі над Комплексним планом просторового розвитку території. Участь у заході взяли представники «Нашого краю» Миропільської громади разом із селищною головою Світланою Власюк.

На засіданні публічно обговорили головні напрямки розвитку громади. Опрацювали завдання інженерної, дорожньо-транспортної інфраструктури, визначили пріоритетні напрямки економіки та аграрної політики, розвиток освітньої та медичної галузей, житлово-комунального господарства.

«Таке планування є стратегічною основою успішного розвитку громади. Тому дуже важливо мати такий план, аби втілювати його в життя для покращення рівня життя в громаді», – зазначила Світлана Власюк.

Нагадаємо, минулого року саме у Миропільській громаді розпочали перший етап будівництва очисних споруд. Це є доказом того, що планування роботи усіх сфер в громаді дає результат.