ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення зборів Закарпатської  обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»

10.09.20

Згідно частини 3 статті 218 Виборчого Кодексу України Закарпатська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ» повідомляє, що 16 вересня 2020 року о 10 годині 00 хв. за адресою: 90400, Закарпатська область, м. Мукачево, площа Миру, 3/2 відбудеться збори Закарпатської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» з метою висування кандидатів в депутати та на посаду міського голови на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2020 року, а саме:

висування кандидатів в депутати та кандидатів на посади голів на місцеві вибори 25 жовтня 2020 року.

Інші питання порядку денного.

До уваги представників засобів масової інформації:

Акредитованими можуть бути штатні співробітники друкованих та електронних засобів масової інформації, які у відповідності до Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» мають свідоцтво про державну реєстрацію або у відповідності до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» мають ліцензію на мовлення.

Акредитація співробітника засобу масової інформації здійснюється безкоштовно на основі заяви засобу масової інформації. В заяві засобу масової інформації вказується його повне найменування, дата та номер свідоцтва про державну реєстрацію, ліцензії, адресу місцезнаходження, електронну адресу, номер телефону для зв’язку, ПІБ журналіста – співробітника засобу масової інформації.