Повідомлення про проведення Конференції Харківської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»

14.09.20

На виконання ст. 218 Виборчого кодексу України Харківська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ» повідомляє, що 19 вересня 2020 року о 10 годині 00 хвилин за адресою: м Харків, вулиця Сумська 35, ресторан «Немо» відбудеться Конференція Харківської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» з метою висування кандидатів у депутати сільських, селищних, міських, районних рад територіальних громад Харківської області та відповідних сільських, селищних, міських голів на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських, районних рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року.

До уваги представників засобів масової інформації:

Акредитованими можуть бути штатні співробітники друкованих та електронних засобів масової інформації, які відповідно до Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» мають свідоцтво про державну реєстрацію або відповідно до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» мають ліцензію на мовлення.

Акредитація співробітника засобу масової інформації здійснюється безоплатно на підставі заяви засоби масової інформації. У заяві засобу масової інформації вказується його повне найменування, дата і номер свідоцтва про державну реєстрацію, ліцензії, адреса місцезнаходження, електронна адреса, номер телефону для зв’язку, ПІБ журналіста – співробітника засобу масової інформації.

Акредитацію проводить Прес-служба Харківської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» за номером: 0957068925. Акредитуватися представники ЗМІ можуть також відправивши лист з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів і їх контактні дані на електронну адресу: [email protected]

Заявка про акредитацію подається не пізніше ніж до 17 години 18 вересня 2020 року.