Понад мільйон гривень «Наш край» виділив для шкіл і дитячих садків Миколаївщини

31.08.17

Депутати Миколаївської обласної ради від політичної партії «Наш край» перед початком навчального року виділили з депутатських коштів понад мільйон гривень для навчальних закладів області. За ці кошти школи і дитячі садки планують поліпшити умови для виховання і навчання дітей Миколаївщини.

За словами голови фракції політичної партії «Наш край» в Миколаївській обласній раді Володимира Лусти, одним із пріоритетних напрямків роботи депутатів від «Нашого краю» завжди залишається підвищення якості освіти та створення кращих умов для навчання школярів і вихованців дитячих садків.

“Депутатами фракції здійснюється підтримка не тільки сфери освіти, а й музичних, художніх шкіл, дитячих творчих колективів установ культури, спортивних шкіл», – зазначив Володимир Луста.

«За виділені кошти школи і дитсадки зможуть оновити інвентар, придбати необхідні меблі, оновити комп’ютерні класи, а десь навіть зробити ремонт. Рішення про виділення понад мільйон гривень для сфери освіти області було прийнято одноголосно всіма депутатами від нашої фракції. Ми раді, що нам вдалося це зробити напередодні початку нового навчального року», – підкреслив Володимир Луста.

Також він додав, що «Наш край» постійно вивчає проблеми в сфері освіти і всіляко намагається сприяти в їх  вирішенні, як на регіональному, так і на загальнонаціональному рівнях.