Перспективи розвитку Баштанської ОТГ в рамках проведення децентралізації

28.03.17

23 березня громадська рада при Баштанській райдержадміністрації на черговому засіданні розглянула перспективи розвитку Баштанської об’єднаної територіальної громади у рамках проведення децентралізації. У ній взяли участь громадські організації, голови політичних партій та небайдужі жителі району.

З доповіддю про перспективи об’єднання населених пунктів в Баштанську ОТГ виступила депутат від “Нашого краю”, секретар Баштанської міської ради Луценко Людмила Іванівна.

За її словами, приєднання 11 сільских рад до Баштанської ОТГ, яка була створена у грудні 2016 року, дасть можливість залучити іноземні інвестиції для розвитку громади. Вона нагадала, що Баштанщина була відібрана для участі у пректі “Добре” серед 75 ОТГ з семи областей України.

“Добре” – це комплексна підтримка проекту Агенства США з міжнародного розвитку в Україні. Для Баштанської ОТГ – це удосконалення системи бюджетування та адміністрування. Все це допоможе підтримати економічний розвиток та стабільність у громаді”, – зазначила Людмила Іванівна Луценко.

Депутат переконана, сьогодні Баштанська об’єднана територіальна громада стоїть на шляху свого розвитку. Для ефективного управління громади розробляється Стратегічний план розвитку Баштанської міської ради об’єднаної територіальної громади, до складу якої входять місто Баштанка та 25 сільських населених пунктів. Розробка і реалізація проекту відбувається за підтримки Польсько-Американського Фонду Свободи в рамках програми RITA.

Нагадаємо, З 22 по 24 березня 2017 року пройшов тренінг з розробки Стратегічного плану розвитку Баштанської міської ради Миколаївської області на 2018-2025 роки. Участь у тренінгу приймали депутати міської ради від політичної партії «Наш край». Треніг відбувався за участю польських партнерів Яна Грабовського та Ельжбети Висоцької.