Пенсіонери та інваліди з Миколаєва отримали 10 тонн овочів від депутатів “Нашого краю”

22.11.16

Десять тонн овочів для понад п’ятсот одиноких миколаївців доставили в міський територіальний центр по соціальному обслуговуванню. Таку підтримку надали депутати від «Нашого краю» брати Тахір і Рустам Садрідінови і Сергій Кантор.

Свіжу овочеву продукцію: морква, картоплю, буряк, капусту, цибулю найближчим часом розвезуть за адресами.

За словами заступника директора територіального центру з соціального обслуговування Наталії Садової, всього в місті соцпрацівники обслуговують близько 2000 чоловік. Це, як правило, самотні і самотньо проживають пенсіонери, ветерани війни, інваліди, серед яких є і люди 1926-1927 рр. народження.

– Наші підопічні в більшості своїй це люди малозабезпечені, практично у всіх мінімальні пенсії. Проживають в основному одні, у деяких взагалі немає близьких. Часом вони не тільки не в змозі за свої кошти придбати такий набір овочів, а й спуститися на ринок за продуктами. Такі продуктові набори – це гарна підмога і допомога нашим підопічним, – каже Наталя Садова.

У свою чергу депутат Миколаївської міської ради від «Нашого краю», голова наглядової ради ПАТ «Завод Екватор» Сергій Кантор переконаний, що бізнес сьогодні має в “міру ширини свого плеча” допомагати і підтримувати пенсіонерів, ветеранів, інвалідів.
– Абсолютно нормальне явище, коли бізнес допомагає людям. У вихідні дні ми розвезли продуктові набори учасникам АТО, на цьому тижні одиноким і самотньо-проживають. Буде можливість – будемо допомагати і далі. Рано чи пізно ми все завершуємо свій трудовий шлях і хочемо мати увагу від дітей, близьких, рідних, колег, суспільства. Я вважаю, що сьогодні в першу чергу все, що ми можемо, ми повинні направляти пенсіонерам, ветеранам. Адже, коли в країні велика частина населення незахищена, виникає елементарна людська необхідність взаємопідтримки, – говорить депутат.