Партія «Наш край» візьме активну участь у місцевих виборах – співголова партії Олександр Мазурчак

14.08.15

Партія «Наш край» має намір взяти активну участь у місцевих виборах, – заявив глава Центрального виконавчого комітету партії Олександр Мазурчак.

«Ми вирішили створити свою політичну партію, яка буде за своєю філософією відрізнятися від інших. У ній немає вождя, це партія, яка спиратиметься на місцевих лідерів районів, міст, селищ і сіл», – розповів О.Мазурчак на прес-конференції у вівторок у Києві.

За його словами, у партії буде п’ять співголів, а до політради входитимуть лідери з різних регіонів.

«Щоб не робити нову партію з нуля, ми провели переговори з декількома партіями, які відповідають нашій філософії, і вже дійшли рішення балотуватися від партії Антона Івановича Кіссе «Наш край». Можу офіційно сказати, що ми почали партійне будівництво, закликаємо всіх вступати в нашу партію», – повідомив він.

За словами Олександра Мазурчака, вже цього тижня до лав «Нашого краю» планують вступити мери і місцеві лідери багатьох областей, тому політик закликав усіх небайдужих до проблем своєї країни також приєднуватися до цієї ініціативи.

«Сьогодні ми ведемо консультації з нашими колегами з різних областей країни – міськими і сільськими головами, депутатами місцевих рад, лідерами та активістами своїх міст і сіл. Вони поділяють наші цінності», – зазначив Мазурчак.

«Переконаний, на цих виборах господарники переможуть популістів», – резюмував Олександр Мазурчак.

330x220 500412 - Партія «Наш край» візьме активну участь у місцевих виборах – співголова партії Олександр Мазурчак

Александр Мазурчак, фото: golos.ua

Нагадаємо, що 30 липня у Києві була презентована нова політична сила, до якої увійдуть мери і регіональні лідери. Творці нової політичної сили кажуть, що політики в Києві забули про регіони і згадують про них лише під час виборів, яскравим прикладом чого є ситуація на 205 окрузі в Чернігові, а тому закликають всіх мерів та інших регіональних лідерів об’єднатися у велику політичну силу, щоб реально працювати над децентралізацією.

Олександр Мазурчак обіймав посади мера Кам’янця-Подільського, першого заступника голови Київської міськдержадміністрації, першого заступника міністра житлово-комунального господарства, був одним з найближчих соратників екс-голови Київської міськадміністрації Олександра Попова.

Раніше повідомлялося, що позафракційний народний депутат Олександр Фельдман, мери Миколаєва та Маріуполя Юрій Гранатуров і Юрій Хотлубей, а також О.Мазурчак виступили з ініціативою створення політичної сили з числа представників місцевого самоврядування для походу на місцеві вибори. Тоді О.Мазурчак зазначив, що їхня політична сила не буде партією «вождистського типу», тобто не передбачається наявність одного її лідера.

За матеріалами «Інтерфакс-Україна».