Партія “Наш край” запустила персонального помічника в Telegram

07.04.17

Почав працювати персональний помічник (бот) “Нашого краю” в Telegram, який дозволяє читати новини, дізнаватись про нові партійні ініціативи, знайти найближчу до вас приймальню та долучитись до команди однодумців.

Щоб почати працювати із помічником, потрібно перейти за посиланням http://telegram.me/NashKray_bot та натиснути “start”.

Виберіть мову, якою хочете отримувати інформацію. Також виберіть регіон, де ви проживаєте. Зазначте, які новини хочете читати – усі чи тільки найважливіші.

За потреби усі налаштування ви зможете змінити, натиснувши відповідну кнопку в меню.

Програма автоматично буде надсилати вам оновлення: свіжі новини, газету чи ініціативи партії. Також вона допоможе швидко знайти адресу та телефон найближчої приймальні або ж долучитись до команди партії, заповнивши анкету прихильника. Помічник дозволяє читати газету в форматі pdf і дає можливість знайти будь-який випуск із архіву. Також Ви зможете отримувати новини, які стосуються області чи міста, у якому ви живете.

Якщо у вас виникнуть питання щодо роботи програми, можете писати в Telegram на @nashkray_press або на пошту [email protected]