Партійці з усієї України взяли участь в регіональному Форумі в Одесі

05.06.18

nask kray forum odessa 300x200 - Партійці з усієї України взяли участь в регіональному Форумі в ОдесіДепутати від партії, керівники міських, обласних, районних парторганізацій, керівники і працівники місцевих штабів з’їхалися на форум партійного будівництва політичної партії «Наш край», який відкрився 4 червня в Одесі.

Форум відкрився вітальним словом співголови партії «Наш край», народного депутата України Антона Кіссе, в якому він подякував усім за участь і злагоджену роботу.

«Я радий вітати вас в місті-герої Одеса. Перш за все, від імені співголів хочу подякувати вам і побажати здоров’я, а також успішного партбудівництва. З огляду на, що ми знаходимося на Одещині, одним із знакових моментів для нас є те, що партія зародилася тут, в українській Бессарабії», – зазначив Антон Кіссе.

Він додав, що незважаючи на високу конкуренцію в ході важких політичних баталій, на сьогодні партія має 394 депутата в місцевих радах на різних рівнях.

«В Одеській обласній раді партія «Наш край» представлена ​​в кількості 8 чоловік. Коли механізм команди працює, тоді і видно результат. Ми йдемо з нашими цілями вперед, використовуємо нові технології. Сьогоднішній форум тому підтвердження – професійно підготовлені консультанти в повному обсязі проведуть консультації і побудують нашу подальшу роботу на місцях», – підкреслив Антон Кіссе.

Депутат упевнений, що найефективніша робота з людьми – це особисте спілкування, вміння створити позитивний контакт, починаючи з самого низу, від села до міста, налагодивши взаємозв’язок з центральним апаратом влади.

«Про нашу політичну силу багато говорять, ми є серйозними опонентами іншим політичним партіям. І я думаю, що ми займемо гідні місця в майбутніх виборах», –  підсумував Антон Кіссе.