Освітні ініціативи партії «Наш край». Імідж жінки-політика

16.05.17

Як створити імідж жінки-політика? Відповідь на це питання шукали 13 травня слухачки освітнього курсу від «Нашого краю». Тренінг «Матриця іміджу: жінка – політик» пройшов в медіацентрі «Час».

Освітній курс організував «Наш край» спільно з Національним Демократичним інститутом. Третій тренінг циклу «Жіноче політичне лідерство» був присвячений проблемам формування образу жінки-політика. Його провела Наталія Давидова, сертифікований тренер, експерт в сфері комунікації, мотивації та публічних виступів, співзасновник тренінгової компанії Aru Vector Trainings.

На занятті слухачки приміряли на себе різні образи, вчилися боротися зі страхом виступів, управляти психологічним станом аудиторії. Наталія Давидова провела з учасницями відеоінтерв’ю – кожна учасниця, розповідаючи про себе, відчула себе героїнею телерепортажу. Потім під керівництвом тренера в групі розглянули помилки, і тренер дала рекомендації дівчатам – на що звернути увагу.

У «Нашому краї» впевнені, що залучення активних і цілеспрямованих жінок до політичного процесу пожвавить його і дозволить розглядати існуючі проблеми з різних точок зору. Тренінговий цикл для жінок триває. На наступному занятті учасниці будуть детально розбирати основи і техніки публічних виступів.