Оновлення «Укрзалізниці» має завантажити українські, а не іноземні підприємства, – «Наш край»

09.09.20

photo 2020 09 09 11.42.55 300x178 - Оновлення «Укрзалізниці» має завантажити українські, а не іноземні підприємства, – «Наш край»На оновлення «Укрзалізниці» уряд має закупити вітчизняні вагони, щоб завантажити українські, а не іноземні підприємства. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

За його словами, у разі оновлення «Укрзалізниці», уряд має закупити українські вагони.

«Наступного року Кабмін обіцяє виділити понад 3 млрд гривень на закупівлю 100 пасажирських вагонів, а також ще понад 1 млрд на модернізацію залізничної інфраструктури. «Наш край» закликає уряд купити українські вагони, щоб завантажити українські, а не іноземні підприємства. Українці мають їздити в українських вагонах українською залізницею, а не імпортними рейками, які належать іноземцям”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що партія відстоює пріоритет підтримки вітчизняного виробника.

«Ми йдемо на місцеві вибори з вимогою зробити пріоритетом національно економічної політики підтримку вітчизняного виробника – надати перевагу продукції, якомога більша частка якої вироблена в Україні. «Наш край» буде відстоювати локалізацію та імпортозаміщення, отримання державних замовлень для місцевих підприємств», – підкреслив Олександр Мазурчак.

Член Політради партії “Наш край”, народний депутат Андрій Деркач наголосив, що вкрай важливо ухвалити закон про локалізацію. Він вважає, що прийняття законопроекту – в інтересах України і вітчизняного машинобудування.

“На жаль, в Кабінеті Міністрів, слово «імпортозаміщення» бояться вимовляти вголос. Зараз, деякі політичні сили, піднімають питання про блокування закону про локалізацію виробництва. У законі йдеться про надання преференцій при закупівлях на державних підприємствах тим, хто виробляє найбільшу кількість виробничих операцій на території України. Блокувавши цей закон, вони хочуть вибити українські підприємства”, – зазначив він.

Нагадаємо, нещодавно Голова «Укрзалізниці» Володимир Жмак повідомив, що Кабінет Міністрів хоче запропонувати у наступному році виділити понад 3 млрд гривень на закупівлю 100 пасажирських вагонів, а також ще понад 1 млрд на модернізацію залізничної інфраструктури.

Член Політради партії “Наш край”, народний депутат Андрій Деркач підкреслив, що вкрай важливо прийняти закон про локалізацію. Він вважає, що його прийняття – в інтересах України і вітчизняного машинобудування.