Олена Мельник: «Наш край» доб’ється зниження тарифів на тепло і поверне ТЕЦ в комунальну власність Сум

26.09.20

B2A4Gmw 300x200 - Олена Мельник: «Наш край» доб'ється зниження тарифів на тепло і поверне ТЕЦ в комунальну власність СумЦе пріоритет команди «Наш край» в Сумську міську раду, яку презентували 24 сентября. Її очолює кандидат на посаду мера Олена Мельник.

Сумській «Наш край», зокрема, представляють: почесний громадянин обласного центру Анатолій Єпіфанов, виробничник-машинобудівник Олексій Гавриленко, керівник успішних в Сумах ОСББ, голова ради керівників ОСББ в області Тимур Вєрьовкін, провідний кардіохірург Сумщини Олександр Русанов.

«ТЕЦ належить громаді, але місто, від здачі в оренду її комерційним структурам, має одні з найвищих тарифів серед обласних центрів на тепло і підігрів води. Я і команда «Нашого краю» буде жорстко ставити питання про повернення Сумської ТЕЦ в комунальну власність і зниження тарифів. Комунальна власність повинна працювати на громаду, а не приносити надприбутки комерційним структурам», – заявляє Олена Мельник.

Вона переконана, що тарифи можуть бути менше як мінімум на 25%. У 2010 році, за участю народного депутата України, лідера партії «Наш край» в Сумській області Андрія Деркача, тарифи були перераховані і знижені. Кожен житель міста відчув це і побачив в платіжках. Необхідна лише політична воля і професійна команда господарників.

За словами Анатолія Єпіфанова, почесного громадянина міста, в Сумах буде реалізований ще один найважливіший проект: будівництво першого в Україні сучасного сміттєпереробного заводу. На даному етапі, вже виділена земельна ділянка, надані фінансові гарантії і в цьому році будівництво буде розпочато.

Гарантом для інвесторів став саме Анатолій Єпіфанов, багаторічний успішний управлінець, завдяки якому в місті з’явилося багато значущих об’єктів: сучасні житлові мікрорайони, міст через р. Псел, театр ім. М. С. Щепкіна. Багато з них досі залишаються візитівкою Сум.

Анатолій Єпіфанов відзначив, що сьогодні треба діяти, чітко визначивши пріоритети життєдіяльності міста, спираючись на досвід і разом з сильною командою. Найчисленніше представництво партії «Наш край» в оновлених громадах і радах зрушить з місця все соціально важливі проекти. Будуть прийняті важливі програми і розпочнеться професійна робота.

«Сьогодні місту потрібна рішуча і дієва місцева влада. Влада справжніх господарників і професіоналів, які добре знають місцеві проблеми і шляхи їх вирішення. Саме з командою «Нашого краю» ми прийдемо до перемоги і зробимо наш рідний край багатим і комфортним для городян», – повідомляє Олена Мельник.