Олег Баляш став кандидатом на посаду міського голови Львова

02.10.15

У Львові відбулися збори міської партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»

Члени партійної організації одноголосно висунули кандидата на посаду міського голови Львова – Олега Баляша, який і очолив список кандидатів на всі 64 округи міста Львова.

Пріоритетом своєї діяльності члени партії «НАШ КРАЙ» проголосили захист інтересів місцевих громад. Як зазначив під час виступу очільник міської партійної організації Олег Баляш, політичній силі вдалося сформувати потужну команду місцевих лідерів, готових розбудовувати рідне місто та покращувати рівень життя львів’ян.

«Ми об’єдналися заради майбутнього. Майбутнього наших дітей. Майбутнього України. Ми – люди справи. Нас єднає не бажання влади, нас єднає бажання розвивати рідний край, турбуватися про людей, що живуть поряд з нами. Політики забули про простого українця. Ми повинні захистити львів’ян від злиднів», – наголосив Олег Баляш.

Відроджувати та розвивати духовність рідного краю закликав членів міської партійної організації секретар Львівського єпархіального управління протоієрей УПЦ КП Володимир Бачинський, який приєднався до команди політичної партії «НАШ КРАЙ» і балотуватиметься до Львівської міської ради.

«Долучився до «НАШОГО КРАЮ», бо там є люди, яких я поважаю і ціную, які першими відгукнулися на прохання про допомогу бійцям у зоні АТО. Тому немає сумніву, що ці люди дбатимуть про майбутнє рідного краю», – зазначив Володимир Бачинський.

Під час зборів присутні також з’ясували кілька нагальних питань щодо роботи партійної організації міста.

«Ми боротимемося проти закриття шкіл, за якісну освіту для наших дітей, за високі стандарти освіти, гідну оплату праці. Сааме тому до «НАШОГО КРАЮ» увійшли перевірені й надійні люди, які спільною об’єднаною командою зможуть не лише подолати усі негаразди, а й зробити все, аби впевнити львів’ян у майбутньому», – резюмував Олег Баляш після завершення зборів.