Одинакова вартість оренди паїв забезпечить стабільні надходження до бюджету ОТГ, – “Наш край”

13.07.17

У Комарівській об’єднаній територіальній громаді представники “Нашого краю” взяли участь у робочій нараді з керівниками агроформувань, які працюють на території громади. Про це повідомляє Чернігівська прес-служба “Нашого краю”.

Основною темою наради було наповнення бюджету новоствореної громади, – йдеться у повідомленні.

За словами депутата Чернігівської обласної ради від «Нашого краю», керівника виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Ірини Грозенко, необхідно вартісь оренди землі привести до одинакової величини, а також провести ревізію усіх земель Комарівської ОТГ.

“На території Комарівської ОТГ працюють кілька потужних агрокомпаній та фермери, які сплачують за оренду селянських паїв від 3 до 8% вартості землі, а відтак, різні величини податків надходять до місцевого бюджету. Щоб забезпечити стабільні надходження до бюджету Комарівської громади, вартість оренди паїв необхідно привести до єдиного знаменника. Тим більше, що зараз на урядовому рівні схвалено вимогу – орендарі мають платити за паї не менше 8% вартості землі. Крім того, прийнято рішення провести ревізію усіх земель Комарівської ОТГ”, – зазначила вона.

Представники “Нашого краю” закликали аграріїв виважено підійти до вирішення цього питання.