Не можна побудувати сильну Україну без сильного Донбасу, – Олег Недава

31.01.18

Головні аспекти та пріоритети роботи партії «Наш край» на 2018 рік  окреслив під час зустрічі з активом місцевих партійних організацій лідер партії в Донецькій області, народний депутат Олег Недава. Про це повідомляє прес-служба Донецької організації партії.

Олега Недава підкреслив, що він продовжить лобіювати інтереси Донецького краю у Верховній Раді України, а також наголосив на важливості відновлення Донбасу.

«Завдяки своїм повноваженням, я буду продовжувати відстоювати інтереси земляків. Не можна побудувати сильну Україну без сильного Донбасу. На жаль, багато за ці роки зруйновано або втрачено. Але ми зробимо все, щоб життя в нашому краї стала мирним та благополучним», – зазначив Олександр Мазурчак.

Також підвів підсумки роботи місцевих партійних організацій за 2017 рік за низкою ключових напрямків голова Донецької обласної партійної організації Сергій Третьяков.

За його словами, за два роки існування партія досягла високих результатів.

«Нашу партію називали проектом “одного дня”, але ми довели, що «Наш край» в Донецькій області  – назавжди. За результату виборів виборчої компанії 2017 року, «Наш край» зайняв 4 місце. Люди нам довіряють, оскільки ми конкретними діями підтверджуємо готовність працювати на благо нашого краю», – зазначив Сергій Третьяков.

Керівники місцевих партійних організацій обмінялися досвідом роботи за минулий рік, розповіли про підготовку до майбутніх виборів в ОТГ і роботі на місцях.