«Наш край» закликав мера Миколаєва і депутатів «проявити політичну волю» і провести кадрові ротації в мерії

20.09.17

Фракція політичної партії «Наш край» в Миколаївській міській раді вважає, що на сьогоднішній день міськрада і мер міста Олександр Сенкевич повинні «проявити політичну волю» і провести термінові кадрові ротації в мерії, де буде видно конкретну відповідальність кожної політичної сили і міського голови.

Про це йдеться у відповідній заяві прес-служби «Нашого краю».

«Протягом тривалого часу в Миколаївській міській раді всі миколаївці, на жаль, спостерігають повну відсутність консолідації депутатського корпусу та органів виконавчої влади для вирішення тих завдань, якими міська влада зобов’язана оперативно і ефективно займатися.

В умовах децентралізації, бюджет міста Миколаєва досягнув небувалого до цього часу фінансового обсягу. З’явилася можливість реалізації великих інфраструктурних проектів, які люди чекали десятиліттями. Крім цього є величезна кількість поточних проблем, які повинні забезпечувати комфортність і безпеку миколаївців, але це триває або занадто повільно, або хаотично і без пріоритетів, або взагалі зависло у повітрі.

Наприклад: рішення проблеми бродячих тварин, реалізація програми «Безпечне місто», будівництво нового міського кладовища, рішення проблем пасажирських перевезень, маса нереалізованих інфраструктурних проектів і т.д.

Ефективність всієї цієї роботи залежить від злагоджених дій депутатського корпусу та керівників структурних підрозділів міськвиконкому. Ряд заступників міського голови, може, і здібні люди, але вони сьогодні поки з різних причин виявляють некомпетентність, конфліктують з депутатами міської ради, ігнорують відвідування постійних депутатських комісій, не виконують їхні рекомендації, а деякі із заступників взагалі відсутні на робочому місці дуже часто. Хіба це сприяє нормальній роботі?

Міська рада політично структурована. У ній чотири фракції. Але, миколаївцям в нашій сесійній залі важлива не політика, а виважена, якісна, ефективна і зрозуміла кожному члену міської громади робота. Цього сьогодні немає!

Ми закликаємо всі фракції міської ради та міського голову Олександра Сенкевича проявити політичну волю і спільно взяти на себе відповідальність за стабілізацію, а потім і якісну реалізацію всієї діяльності міської влади, шляхом проведення термінових кадрових ротацій, де буде видно конкретна відповідальність кожної політичної сили і міського голови .

Тільки таким шляхом нам вдасться не кинути місто Миколаїв в дуже складний період перед важкою зимою у вир чергових (вже вкотре) позачергових виборів».

Нагадаємо, депутат Миколаївської міськради, співголова партії «Наш край», міський голова Миколаєва 2014-2015 років Юрій Гранатуров обраний керівником фракції політичної партії «Наш край» в Миколаївській міській раді.