«Наш край» висуває в мери Миколаєва Миколу Круглова

07.09.20

Кандидатом на посаду Миколаївського міського голови від партії «Наш край» став Микола Круглов. Таке рішення було прийнято одноголосно командою «Нашого краю».

Як зазначає керівник партії Юрій Кормишкін, Микола Петрович досвідчений управлінець, державний діяч і професійний господарник. За словами Кормишкін, місту Миколаєву пощастить якщо Микола Круглов стане міським головою.

«Партія «Наш край» після спільного обговорення і одноголосного рішення визначилася з кандидатом на посаду Миколаївського міського голови. «Наш край» єдиною командою висуває на посаду мера досвідченого управлінця, державного діяча, сильну особистість, миколаївця – Миколи Петровича Круглова. Ми впевнені, що Микола Петрович – це саме та людина, яка здатна дати місту перспективу, розвиток і економічну стабільність, а городянам впевненість в завтрашньому дні, комфорт, безпеку і гідний рівень життя. Майбутнє рідного краю за господарниками і професіоналами. Місту потрібні державні діячі, а не слуги», – зазначає Юрій Кормишкін.

Варто зазначити, що Микола Петрович Круглов в своєму професійному багажі має багаторічний досвід законотворчої, державної і господарської діяльності. Він чотири рази обирався народним депутатом України, тричі очолював Миколаївську обласну державну адміністрацію, працював Міністром транспорту України.