«Наш край» вимагає позачергово винести на голосування Ради законопроєкт щодо заборони відключення боржників від послуг ЖКГ

24.09.21MazurchakSHahov PrysyazhnyukBuchynska e1599660789731 - «Наш край» вимагає позачергово винести на голосування Ради законопроєкт щодо заборони відключення боржників від послуг ЖКГ

На голосування парламентарів необхідно позачергово поставити питання про заборону відключати боржників від комунальних послуг. Згідно з поданим до Верховної Ради законопроєктом, ця заборона має тривати протягом усього карантину. Про це заявив співголова політичної партії «Наш край», народний депутат, автор відповідного проєкту закону Сергій Шахов, виступаючи з трибуни парламента.

 

«Ми звертаємося до вас [із проханням] поставити на голосування законопроєкт №6064, який забороняє відключення людей сьогодні, під час опалювального сезону, від опалення. Львівщина, Миколаївщина, Одещина, Луганщина, Донеччина — вся країна сьогодні страждає від того, що вже побігли монополісти відключати від тепла, від світла, від електроенергії, бо немає [людям], чим платити», — заявив Сергій Шахов.

Нагадаємо, тиждень тому, 17 вересня співголова політичної партії «Наш край», народний депутат Сергій Шахов зареєстрував у парламенті законопроєкт, який покликаний повернути мораторій на відключення від комунальних послуг боржників у період карантину.

На думку народного депутата, значна частина українців протягом останніх півтора років опинилась у скрутному становищі, позбавилась доходів або навіть можливості заробити через карантинні обмеження і локдауни. У таких умовах позбавлення людей ще й елементарних комунальних послуг може спровокувати соціальну кризу.