«Наш край» вимагає оперативного розслідування замаху на життя депутата Вадима Журавля, його дружини і дітей

24.07.18

Партія «Наш край» вимагає оперативного розслідування замаху на життя депутата Снігурівської міської ради Вадима Журавля, його дружини і дітей. Про це йдеться в заяві партії, опублікованій на сайті.

«Наш край» називає причиною замаху на життя Журавля – політичну діяльність депутата і партії.

«Вчора вночі у дворі будинку, де живе депутат від «Нашого краю» Вадим Журавель, підірвали бойову гранату. В цей час в будинку був сам Вадим, його дружина і діти. Ми вимагаємо від правоохоронних органів, служби безпеки негайного розслідування цього злочину. Щиро сподіваємося на оперативне реагування та покарання осіб, які піддали небезпеці життя Вадима Журавля та його сім’ї. Вбачаємо причину події в політичній діяльності депутата Снігурівської міської ради від «Нашого краю» і партії в цілому», – заявив голова Миколаївської обласної організації «Наш край» Юрій Кормишкін.

Як повідомляють в партії, вибух бойової гранати стався сьогодні о 01:00 ночі.

«У вівторок, 24 липня, о 01.00 ночі в місті Снігурівка на подвір’я до порогу будинку, в якому проживає депутат Снігурівського міської ради від партії «Наш край» Вадим Журавель, невідомими була кинута бойова граната РГД-5. Від вибуху вилетіли вікна, а також посікло двері. На момент вибуху в будинку були дружина депутата, сам депутат, його 10-річний син і 5-річний онук», – повідомляють в партії.

foto 3 1024x768 - «Наш край» вимагає оперативного розслідування замаху на життя депутата Вадима Журавля, його дружини і дітей foto 2 1024x768 - «Наш край» вимагає оперативного розслідування замаху на життя депутата Вадима Журавля, його дружини і дітей foto 1 1024x768 - «Наш край» вимагає оперативного розслідування замаху на життя депутата Вадима Журавля, його дружини і дітей