“Наш край” візьме участь у виборах до об’єднаних громад

27.03.18

Партія “Наш край” братиме участь у найближчих виборах у новостворених об’єднаних громадах, які відбудуться 29 квітня. Рішення про висування кандидатів було прийнято на черговому з’їзді політичної сили.

У партії повідомляють, що планують висувати кандидатів у депутати та кандидатів на посади міських та сільських голів у 29 ОТГ із 40.

“Партія “Наш край” об’єднала місцевих лідерів та господарників. Ми беремо участь у всіх виборах в ОТГ, тому що переконані – саме міські громади можуть змінити життя в країні на краще. Наші результати на виборах у ОТГ, які проходять у країні із 2015 року, довели – нам довіряють люди в усіх куточках країни. Ми входимо до першої п’ятірки партій, які оримують в ОТГ найбільше голосів виборців”, – йдеться у заяві партії.

Як відомо, з 26 березня розпочався процес висування кандидатів у депутати та на посаду сільського, селищного, міського голови на відповідних перших місцевих виборах.

Подання до ТВК документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови триватиме до 4 квітня включно.

А до 5 квітня включно територіальні виборчі комісії прийматимуть рішення про реєстрацію кандидатів у депутати та на посаду сільського, селищного, міського голови або про відмову в реєстрації.