«Наш край» відновив кінопокази у селах двох громад на Чернігівщині

20.04.171 3 - «Наш край» відновив кінопокази у селах двох громад на Чернігівщині

2 300x225 - «Наш край» відновив кінопокази у селах двох громад на ЧернігівщиніНа Чернігівщині за сприяння «Нашого краю» відновлено кінопокази у селах двох громад.

У Козелецькій громаді перший сеанс відбувся у будинку культури с. Лихолітки. Місцеві жителі мали змогу переглянути український комедійний фільм “Як козаки”. У Комарівській громаді Борзнянського району були організовані кінопокази та концертні програми. Перший сеанс відбувся у будинку культури с.Прохори, де жителям демонструвався український патріотичний фільм «Дума про Тараса Бульбу». Як і колись, кіносеанси стали культурною подією, що гуртує громаду та створює приємну атмосферу співпереживання.

Крім того, яскравою подією для жителів Прохорів був і концерт улюбленого місцевого гурту «Смоляни», слава про який давно гримить за межами рідного села та навіть Чернігівщини. На сьогодні це тріо дуже талановитих людей, готових передати енергетику своєї душі, української пісні, об’єднати людей та підняти їм настрій. Їхні обробки українських народних пісень та неповторні голоси нікого не залишили байдужими у залі та викликали бурхливі оплески.

«Наш край» на Чернігівщині відстоює створення об’єднаних територіальних громад, тож відновлення кінопоказів та концертів є першим кроком у покращенні культурного дозвілля для жителів Комарівської і Козелецької ОТГ.

Активісти «Нашого краю» планують продовжувати покази кінофільмів та концерти в обох громадах. Організатори мають намір організувати жителям громад перегляд сучасних українських фільмів, як художніх, так і документальних, адже останніми роками у прокат вийшло чимало українських стрічок, що заслуговують на увагу глядача.