«Наш край» в Миколаївській області приступив до формування кадрового резерву

15.05.18IMG 5514 - «Наш край» в Миколаївській області приступив до формування кадрового резерву

Миколаївська обласна організація «Нашого краю» приступила до формування кадрового резерву для просування досвідчених, ініціативних і прогресивних людей на службу в органи місцевого самоврядування та органи державної влади, а також для формування майбутнього депутатського корпусу в міських, районних радах та радах ОТГ. Про це під час наради з представниками місцевих партійних організацій «Нашого Краю» озвучив глава партії в Миколаївській області Юрій Кормишкін.

За його словами, обласна організація вже сьогодні починає готувати майбутніх депутатів до рад об’єднаних територіальних громад.

«Паралельно нашої основної діяльності у нас завдання зайнятися пошуком, підбором, професійним розвитком принципових, активних людей для подальшої роботи в органах виконавчої влади, державних адміністраціях і органах місцевого самоврядування. Коли ми сформуємо команду, ми будемо цих людей супроводжувати, вчити, аналізувати здатності, тобто формувати послужний список і рекомендувати на роботу за тим профілем, в якому ця людина найсильніша. В тому числі, ми хочемо вже сьогодні почати готувати майбутніх депутатів до рад об’єднаних територіальних громад та старост», – зазначив в ході бесіди Юрій Кормишкін.

Він зазначив, що за останні 5 місяців кількість членів партії збільшилася практично вдвічі, по області відкриваються офіси районних парторганізацій, триває робота по формуванню команди прихильників «Нашого Краю» на місцях.

«У 52 місцевих радах, де є представництво депутатів від «Нашого краю» створені 21 депутатська фракція, 6 депутатських груп. У тому числі почалася активна робота по залученню молоді до лав «Нашого Краю», як майбутнього кістяка політичної еліти області», – підкреслив Юрій Кормишкін.

Також він запропонував місцевим партійним організаціям осучаснити програму партії, внести свої пропозиції щодо пріоритетів на найближчий час, що дозволить консолідувати зусилля у вирішенні проблем об’єднаних територіальних громад, райцентрах та містах.