«Наш край» в Миколаєві підтримав ініціативу колективу ДП «Зорі над Бугом», щоб повернути на посаду ексдиректора

29.09.2129 09 nykolaev - «Наш край» в Миколаєві підтримав ініціативу колективу ДП «Зорі над Бугом», щоб повернути на посаду ексдиректора

Депутат Миколаївської обласної ради від фракції «Наш край» Юрій Кормишкін виступив у підтримку колективу ДП «Зорі над Бугом», який виступив проти рішення конкурсної комісії Національної академії аграрних наук щодо призначення на керівну посаду підприємства Сергія Коцюби. Про це Кормишкін повідомив у ході засідання сесії Миколаївської обласної ради.

 

«Я хотів би декілька слів сказати про керівника Юрія Юрійовича Єліневського. Всі його добре знають не тільки як порядну і добру людину, але й як ефективного керівника — єдиного з Миколаївської області, де державне підприємство не є дотаційним і повністю сплачує податки до всіх рівнів бюджетів. І це питання дійсно не має політичного окрасу», — заявив Кормишкін.

Він повідомив, що за місяць до конкурсу було змінено склад конкурсної комісії НААН.

«Я хотів би звернення розширити. По-перше, звертаюсь як до голови тимчасової слідчої комісії Чорноморова Артема, що за місяць до конкурсу було змінено склад конкурсної комісії і проводили конкурс не ті, які завжди. І друге, щоб звернутись до Академії аграрних наук, до Верховної Ради, щоб на аграрному комітеті розробили положення, яке б рекомендувало академії підтримати керівника підприємства. Тому що є звернення колективу: вони хочуть цього керівника, звернення депутатів обласної ради. Тому що вони сидять в Києві і не знають, Єліневський тут добрий чи ні. Шановні колеги, прошу одноголосно підтримати нашого колегу Юрія Юрійовича», — виступив Юрій Кормишкін.

На підприємстві теж вважають, що конкурс було проведено з порушеннями, тож працівники «Зорі над Бугом» звернулись до Кабміну, Комітету з питань аграрної та земельної політики, Міністерства аграрної політики та продовольства України та Національної академії аграрних наук, аби поновити ексдиректор підприємства Юрія Єліневського на керівній посаді.

 

Довідка. Держпідприємство «Дослідне господарство «Зорі над Бугом» Інституту захисту рослин Національної академії аграрних наук України» займається вирощуванням зернових, бобових і олійних культур.