“Наш край” в Маріуполі навчає голів ОСББ

29.01.18IMG 3431 - "Наш край" в Маріуполі навчає голів ОСББ

IMG 3467 1 300x225 - "Наш край" в Маріуполі навчає голів ОСББНа минулих вихідних в Маріуполі «Наш край» провів тренінг «Розробка внутрішньопартійних проектів: оцінка потреб виборців», який був спрямований на навчання голів ОСББ роботі в системі електронних закупівель ProZorro. Про це повідомляє прес-служба Маріупольської організації «Нашого краю».

Повідомляється, що актуальність даної тематики викликана тим, що незабаром в Маріуполі стартує чергова хвиля по реалізації проектів міської ради, які спрямовані на поліпшення стану житлового фонду. Проекти на 90% фінансуються з міського бюджету, а 10% – оплачує об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.  Закупівля обов’язково проводиться через ProZorro, так як задіяні бюджетні кошти.

Також зазначається, що допомога в реалізації навчання надав голова АОСМД «Нашого краю» Андрій Красковський, який на сьогоднішній день очолює 5 ОСББ і має серйозний досвід роботи в ProZorro.

Повідомляється, що цим заходом стартує серія навчальних занять для голів ОСББ, які будуть проводиться на базі асоціації в рамках реалізації «Школи керуючого багатоквартирним будинком».

Разом з тим, правлінням АОСББ «Наш край» було прийнято рішення про те, що члени цієї структури можуть отримувати безкоштовну допомогу в роботі з організації та проведення закупівлі в ProZorro абсолютно на всіх етапах процедури.