«Наш край» у Запорізькій області провів акцію «Наш край – наша турбота»

11.05.18Bylmatskyy  - «Наш край» у Запорізькій області провів акцію «Наш край – наша турбота»

Суботники під гаслом «Наш край – наша турбота» провели активісти партії “Наш край” у Запорізькій області, прибрали та облаштували забруднені ділянки містечок та сіл області. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

На прилеглій території  ЗПП «Неон УТОГ», що у Комунарському районі Запоріжжя, прибирання влаштували партійці та співробітники апарату Комунарської районної організації «Наш край». Було прибрано територію вздовж паркану, побілено огорожу, зібрано сміття.

Кількасот метрів узбіччя вздовж траси вичистили активісти Більмацької районної організації  «Нашого краю».

Генеральне прибирання Токмакського району влаштували місцеві представники партії. Було організовано очищення придорожніх смуг у межах своїх сіл. Озброївшись граблями, рукавичками та мішками, селяни привели територію до ладу. Аналогічні толоки за участю депутатів від партії відбулися на території Остриківської громади. Кіровської сільської ради (депутат Карпенко А.В.) та Новомиколаївської сільської ради (керівник ППО Стольнікова Т.В.). Керівник Трудівського  сільського клубу Карпенко О.О., яка є головою ППО «Наш край», організувала роботу свого колективу, до якого приєдналися односільчани. Сукупними силами була прибрана ділянка біля пам’ятника загиблим у роки Вітчизняної війни.

 

Tokmak 1024x768 - «Наш край» у Запорізькій області провів акцію «Наш край – наша турбота»

Окрім цього членами та прихильниками партії був організований та проведений весняний суботник на автодорозі Р 37 Енергодар – Бердянськ. В ході заходу відбулося очищення узбіччя доріг та кюветів автомобільних доріг. До акції долучились і співробітники місцевого райавтодору.

 

CHernygovskyy  - «Наш край» у Запорізькій області провів акцію «Наш край – наша турбота»

 

Активісти Чернігівської районної партійної організації «Нашого краю» не залишилися осторонь цих заходів. Голова Широкоярської первинної організації Любов Мікіш організувала прибирання  на кладовищі с. Широкий яр. Депутат Чернігівської районної ради Ілона Щипенко висадила фруктові дерева та квіти біля багатоповерхових будинків по вулиці Світлій. Також активісти прибрали центральний парк смт. Чернігівка.

 

Kommunarskyy  768x1024 - «Наш край» у Запорізькій області провів акцію «Наш край – наша турбота»