«Наш край» у Носівській ОТГ добудовує школу

12.02.18

shkola 5 2 300x174 - «Наш край» у Носівській ОТГ добудовує школуОсновним завданням для Носівської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік є добудова школи №5, зведення якої розпочалося ще у 90-ті роки. Про це повідомив Носівський міський голова Володимир Ігнатченко, якого підтримує «Наш край».

За його словами, кошти на добудову школи передбачені в місцевому бюджеті та надійдуть із Державного фонду регіонального розвитку.

«Ми передбачили у бюджеті 2 млн грн, понад 7 млн грн мають надійти із ДФРР. Зараз працюємо над тим, аби оперативно завершити усі роботи, і щоб сучасний навчальний заклад відкрив свої двері для учнів 1 вересня», – сказав Володимир Ігнатченко.

Також він уточнив, що з депутатами Носівської міської ради об’єднаної територіальної громади, де більшість становлять представники «Нашого краю», працюватимуть над проведенням ремонту доріг, забезпеченням шкіл громади «шкільними» автобусами,  ремонтом дитсадка у селі Володькова Дівиця та іншими актуальними питаннями життєдіяльності громади.

“У 2017 році у Носівській ОТГ капітально відремонтовані 6,5 км доріг, побудовано 7,5 км вуличного освітлення і понад 4 км мережі відремонтовано, замінено дах і реконструйовано спортивну залу у Володьководівицькій школі, за бюджетні кошти придбано житло для лікаря районної лікарні. Для зручності людей, які живуть у віддаленому мікрорайоні Носівки, завершено ремонт приміщення для оздоровчого пункту, розташованого у цьому мікрорайоні”, – зазначив Володимир Ігнатченко.

Також, наголосив він, для різних потреб вдалось закупити транспорт та техніку.

“Для сфери культури громада придбала новий автобус, для комунального підприємства – майже 10 одиниць техніки: трактори, бульдозери, косарки, сміттєвози. Також відремонтовано приміщення харчоблоку районної лікарні, а для первинної ланки галузі охорони здоров’я було придбано автомобіль”, -підсумував Володимир Ігнатченко.